تلفن تماس : 09172009120

سوییت مبله در شیراز ، منزل مبله در شیراز ، آپارتمان مبله در شیراز

کرایه آپارتمان مبله در شیراز- سوئیت مبله در شیراز
رزرو آپارتمان مبله در شیراز - اجاره منزل مبله در شیراز
اجاره آپارتمان مبله در شیراز - اجاره سوییت مبله در شیراز

رزرو آپارتمان مبله در شیراز اجاره سوئیت مبله در شیراز و رزرو آپارتمان مبله در شیرازو اجاره سوئیت مبله در شیراز از تیم با تجربه شیراز تریپ بخواهید

اجاره آپارتمان مبله در شیراز اجاره منزل مبله در شیراز و رزرو آپارتمان مبله در شیراز و رزرو سوئیت مبله در شیراز و اجاره منزل مبله در شیراز در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . شیراز تریپ با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور گردشگری شهر شیراز و با ارائه خدمات اجاره آپارتمان مبله در شیراز ، اجاره سوئیت مبله در شیراز، رزرو منزل مبله در کیش و رزرو آپارتمان مبله در شیراز می پردازد. در پایین برخی از خدمات سینارنت پرداخته شده است.

اجاره منزل مبله در شیراز

اجاره آپارتمان مبله در شیراز از جمله خدمات شیراز تریپ در شهر شیراز است. برای اجاره منزل مبله در شیراز ، شما ابتدا منزل مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت اجاره منزل مبله در شیراز کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

اجاره آپارتمان مبله در شیراز

اجاره آپارتمان مبله در شیراز یکی از مهمترین خدمات سینارنت است. برای اجاره آپارتمان مبله در شیراز کافی است شما ابتدا آپارتمان مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت اجاره آپارتمان مبله در شیراز کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

رزرو منزل مبله در شیراز

رزور منزل مبله در شیراز از مهمترین shiraztrip به حساب میاید. برای اجاره منزل مبله در شیراز کافی است شما ابتدا منزل مبله مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت منزل مبله در شیراز انتخاب نمایید سپس جهت اجاره آپارتمان مبله در شیراز کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم موجود در تماس با ما برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

اجاره سوئیت مبله در شیراز

یکی دیگر از خدمات ما در گروه شیراز تریپ اجاره سوئیت مبله در شیراز است. گردشگران و مسافران عزیز جهت اجاره سوئیت مبله در شیراز کافی است از طریق سایت ما و قسمت اجاره سوئیت مبله در شیراز، سوئیت مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت اجاره سوئیت مبله برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

سوئیت مبله در شیراز

یکی دیگر از خدمات shiraztrip اجاره سوئیت مبله در شیراز است. مسافران شهر توریستی شیراز جهت اجاره سوئیت مبله در شیراز کافی است از طریق قسمت اجاره سوئیت مبله در شیراز، سوئیت مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را جهت اجاره سوئیت مبله برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

منزل مبله در شیراز

منزل مبله در شیراز از دیگر خدمات شیراز تریپ در شیراز است. جهت اجاره سوئیت مبله در شیراز کافی است ابتدا سوئیت مورد نظر خود را درون وب سایت انتخاب نمایید سپس با شماره های درون وب سایت یا از طریق فرم زیر اقدام فرمایید تا بتوانید قبل از سفر بهترین انتخاب جهت رزرو منزل مبله در شیراز را نصیب خود نمایید.

جاذبه های طبیعی شیراز


بازدید : 9222 نفر

تنگ دم اسب

https://www.iranhotelonline.com/images/EditorUpload/23161332_2847829038689693_203842253129515008_n-e1529357112570.jpg

تنگ دم اسب

تنگ دم اسب اسمش را از آبشاری به همین اسم گرفته، چون آبشار شبیه دم اسب است. بالای آبشار سی‌متری را درخت‌های جنگلی پوشانده. مسیری  که باید برویم هم از بین درخت‌های جنگلی و بلوط می‌گذرد. گاهی به اندازه یکنفر فقط برای راه رفتن جا هست و باید پشت سرهم و باطمانینه برویم. ولی بعد از سختی، آسانی از راه می‌رسد و می‌توانیم در رودخانه اینجا که براثر رانش زمین به وجود آمده، حسابی خنک شویم.

مسیر دسترسی: باید از شیراز به سمت کوهمره سرخی برویم و بعد به سمت روستای کره‌بند حرکت کنیم.

تنگ رغز

تنگ رغز

https://gardeshgari724.com/upload/post/2019/04/6fdb13c8d3f60656a6e0378c3b9515f2.jpg

تنگه رغز یا آنطور که محلی‌ها می‌گویند رودخیز، ۶۴ آبشار و حوضچه طبیعی دارد. این تنگه حدود چهار کیلومتر درازا دارد که از دره‌ رغز شروع شده و به دره‌ جنوب می‌رسد. در جایی که آخرین آبشار دره‌ جنوبی قرار گرفته، تنگه‌ رغز به بن‌بست می‌رسد.

اگر بخواهیم فقط به منطقه سرچشمه برویم، بدون تجهیزات فنی می‌توانیم دل به دریا بزنیم و از چند حوضچه‌ ابتدای مسیر بگذریم. اما زمانی که به آبشاری به بلندای ۲۳ متر برسیم، دیگر با دست خالی نمی‌توانیم به راه‌مان ادامه بدهیم.

با گذشتن از حوضچه‌های اول، بقیه‌ی مسیر با دره‌نوردی طی می‌شود. باید به فرود و شیرجه مسلط باشیم و در حد خوبی شنا بدانیم. در هرجایی هم نباید شنا کنیم؛ عمیق‌ترین حوضچه ۲۳ متر عمق دارد و عمق کمترینش به ۶ متر می‌رسد. آبشار وداع، معروف‌ترین آبشار این تنگه است.

مسیر دسترسی: در ۳۵ کیلومتری جاده‌ی شیراز به داراب، گردنه‌ای به اسم دراکویه قرار دارد. از اینجا به بعد مسیر خاکی شروع می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم این مسیر را با نیسان برویم. جاده‌ خاکی شیراز حدود دو ساعت طول می‌کشد. بعد بخش پیاده‌روی را در پیش داریم. با گذشتن از چشمه بیدک و ادامه‌ مسیر پاکوب، درنهایت به تنگه رغز می‌رسیم.

تنگ تیزاب

http://radepagroup.com/wp-content/uploads/2016/07/IMG_3359.jpg

https://gardeshgari724.com/upload/post/2019/04/213a9cc323226e9-img-5cbee32cd6ece.jpg

فاصله شیراز تا اردکان که یکی از شهرهای سیپدان فارس است، ۹۹ کیلومتر است. در ۹۹ کیلومتری این شهرستان هم به تنگه تیزاب می‌رسیم. در این تنگه رودخانه‌ای جاریست که آب شیرین دارد؛ اطراف را هم که نگاه کنیم سرسبزی می‌بینیم و می‌توانیم زیر سایه درخت‌ها هرچقدر که خواستیم دراز بکشیم. رودخانه، ماهی هم دارد.

شاید توانستیم ماهی‌ای هم بگیریم و همانجام لب رودخانه کبابش کنیم. حالا که تا اردکان سپیدان آمده‌ایم، می‌توانیم به چله‌گاه هم برویم. چله‌گاه، خیلی خوش‌آب‌وهواست و درخت‌های تنومند زیادی دارد. بکر است و فاصله‌اش تا اردکان فقط ۵ کیلومتر.

مسیر دسترسی: از شیراز باید به‌سمت اردکان برویم. بعد وارد جاده‌ اردکان به یاسوج ‌شویم. چشم از تابلوهای راهنما نباید برداریم، چون باید تابلوی تنگ تیزاب را دنبال کنیم.

تنگه گمبیل

تنگ گمبیل

در سپیدان تنگه دیگری به اسم تنگ گمبیل که از نظر زیبایی چیزی از تیزاب کم ندارد. برای گذشتن از تنگه باید در جاهایی وارد رودخانه هم بشویم.

مسیر دسترسی: برای رفتن به تنگ گمبیل باید از شهرستان سپیدان و از مسیر روستای برشنه بگذریم. بعد از حدود ۴۰ کیلومتر و عبور از برم شش پیر و روستای سرسبز کهکران به روستای ساران بهشت مکان، می‌رسیم. برای رسیدن به تنگ گمبیل باید از وسط باغ‌های سیب و درختان سر به فلک کشیده سپیدار عبور و از کنار علف زارهای یونجه و شبدر، بعد ازحدود ۲۰ دقیقه به تنگ گمبیل می‌رسیم.